Drużynowe mistrzostwa powiatu w badmintonie

mistrzostwa powiatu badmintonDnia 24 października 2019 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Trzciance odbyły się mistrzostwa naszego powiatu o tytuł najlepszej drużyny dziewcząt i chłopców w badmintonie. Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów dziewczęcych i 6 zespołów chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Bartosz Duda, Bartosz Andrzejczak i Adrian Czerniecki. Zeszłoroczni finaliści mistrzostw województwa bez większych problemów wygrali wszystkie swoje mecze zdobywając tytuł Mistrzów Powiatu i awans do Strefy Województwa Wielkopolskiego. Kolejna runda będzie rozgrywana 19 listopada, podobnie jak rok temu w Trzciance. Samochodówka będzie zatem gospodarzem półfinału z dużymi szansami na awans do finału drugi rok z rzędu. Trzymamy zatem kciuki i zabieramy się ostro do pracy ;-)

Opiekun: Bartosz Głowacz