Zapraszamy do składania podań
kandydatów ubiegających się o przyjęcie do naszej szkoły.
Podania można składać w sekretariacie szkoły
od poniedziału do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Egzamin pisemny
sesja letnia 2018

 Lp. Kwalifikacja Imię Nazwisko Data Zmiana Sala Uwagi
1. A.28. Adrian Adamczyk 19.06.2018 08:00:00 10
2. A.28. Wiktoria Bartkowiak 19.06.2018 08:00:00 10
3. A.28. Łukasz Cichoń 19.06.2018 08:00:00 10
4. A.28. Dawid Czarnecki 19.06.2018 08:00:00 10
5. A.28. Wiktoria Górska 19.06.2018 08:00:00 10
6. A.28. Jonasz Górzny 19.06.2018 08:00:00 10
7. A.28. Aleksandra Grundas 19.06.2018 08:00:00 10
8. A.28. Adrianna Hellak 19.06.2018 08:00:00 10
9. A.28. Weronika Klonowska 19.06.2018 08:00:00 10
10. A.28. Joanna Knap 19.06.2018 08:00:00 10
11. A.28. Alicja Kozak 19.06.2018 08:00:00 10
12. A.28. Tomasz Krajewski 19.06.2018 08:00:00 10
13. A.28. Joanna Kroszel 19.06.2018 08:00:00 10
14. A.28. Małgorzata Kubisiak 19.06.2018 08:00:00 35
15. A.28. Karol Kuczer 19.06.2018 08:00:00 35
16. A.28. Tomasz Kujanek 19.06.2018 08:00:00 35
17. A.28. Arkadiusz Lebowski 19.06.2018 08:00:00 35
18. A.28. Patryk Makuch 19.06.2018 08:00:00 35
19. A.28. Kacper Nowak 19.06.2018 08:00:00 35
20. A.28. Krystian Pukała 19.06.2018 08:00:00 35
21. A.28. Patryk Szczepański 19.06.2018 08:00:00 35
22. A.28. Szymon Szybisty 19.06.2018 08:00:00 35
23. A.28. Damian Werner 19.06.2018 08:00:00 35
24. A.28. Jakub Zabiszak 19.06.2018 08:00:00 35
25. B.33. Bartosz Bołtrukiewicz 19.06.2018 10:00:00 10
26. B.33. Bartosz Bukała 19.06.2018 10:00:00 10
27. B.33. Paula Cury 19.06.2018 10:00:00 10
28. B.33. Agata Czemko 19.06.2018 10:00:00 10
29. B.33. Adrian Dziura 19.06.2018 10:00:00 10
30. B.33. Artur Jagła 19.06.2018 10:00:00 10
31. B.33. Martyna Kita 19.06.2018 10:00:00 10
32. B.33. Mateusz Kobuszewski 19.06.2018 10:00:00 10
33. B.33. Mateusz Kosidło 19.06.2018 10:00:00 10
34. B.33. Paweł Kostrzewa 19.06.2018 10:00:00 10
35. B.33. Maciej Lechowicz 19.06.2018 10:00:00 10
36. B.33. Jakub Michalak 19.06.2018 10:00:00 10
37. B.33. Mateusz Michałek 19.06.2018 10:00:00 10
38. B.33. Paweł Sabat 19.06.2018 10:00:00 35
39. B.33. Arkadiusz Salczyński 19.06.2018 10:00:00 35
40. B.33. Wiktoria Szypa 19.06.2018 10:00:00 35
41. B.33. Szymon Wróblewski 19.06.2018 10:00:00 35
42. B.33. Szymon Wykurz 19.06.2018 10:00:00 35
43. B.33. Oskar Ziółkowski 19.06.2018 10:00:00 35
44. B.33. Mateusz Zwoliński 19.06.2018 10:00:00 35
45. E.12. Szymon Bola 19.06.2018 08:00:00 35
46. E.12. Żaneta Boroń 19.06.2018 08:00:00 35
47. E.12. Michał Brzuszek 19.06.2018 08:00:00 37
48. E.12. Paweł Chorążewski 19.06.2018 08:00:00 37
49. E.12. Radosław Cierpicki 19.06.2018 08:00:00 37
50. E.12. Joanna Dymna 19.06.2018 08:00:00 37
51. E.12. Krystian Garbowski 19.06.2018 08:00:00 37
52. E.12. Kacper Gryzan 19.06.2018 08:00:00 37
53. E.12. Dawid Kaczmarek 19.06.2018 08:00:00 37
54. E.12. Bartosz Kędzia 19.06.2018 08:00:00 37
55. E.12. Adrian Kopcza 19.06.2018 08:00:00 37 30 min
56. E.12. Patryk Ładny 19.06.2018 08:00:00 37
57. E.12. Damian Martynów 19.06.2018 08:00:00 37
58. E.12. Sebastian Pakula 19.06.2018 08:00:00 37
59. E.12. Jakub Pawełczak 19.06.2018 08:00:00 37
60. E.12. Jakub Pawlisiak 19.06.2018 10:00:00 35
61. E.12. Paweł Pyziak 19.06.2018 10:00:00 35
62. E.12. Przemysław Runowski 19.06.2018 10:00:00 35
63. E.12. Wiktoria Świerblewska 19.06.2018 10:00:00 35
64. E.12. Roksana Torbińska 19.06.2018 10:00:00 35
65. E.13. Jakub Czapliński 19.06.2018 10:00:00 35
66. E.13. Paweł Czuba 19.06.2018 10:00:00 37
67. E.13. Szymon Ilnicki 19.06.2018 10:00:00 37 30 min
68. E.13. Dariusz Klimczak 19.06.2018 10:00:00 37
69. E.13. Szymon Krysztopolski 19.06.2018 10:00:00 37
70. E.13. Mateusz Lachowicz 19.06.2018 10:00:00 37 30 min
71. E.13. Paulina Lubkowska 19.06.2018 10:00:00 37
72. E.13. Jakub Ładny 19.06.2018 10:00:00 37
73. E.13. Mateusz Mądry 19.06.2018 10:00:00 37
74. E.13. Paweł Nieruszewski 19.06.2018 10:00:00 37
75. E.13. Krystian Nowak 19.06.2018 10:00:00 37
76. E.13. Mikołaj Nowak 19.06.2018 10:00:00 37
77. E.13. Jakub Policha 19.06.2018 10:00:00 37
78. E.13. Paweł Pora 19.06.2018 10:00:00 37
79. E.13. Jakub Rojewski 19.06.2018 12:00:00 10
80. E.13. Paweł Wyrwa 19.06.2018 12:00:00 10
81. E.13. Bartosz Ziętek 19.06.2018 12:00:00 10
82. E.14. Hubert Cejba 19.06.2018 12:00:00 10
83. E.14. Adam Draczan 19.06.2018 12:00:00 10
84. E.14. Wiktor Gregorczyk 19.06.2018 12:00:00 10
85. E.14. Szymon Jesionek 19.06.2018 12:00:00 10
86. E.14. Bartosz Korzeniowski 19.06.2018 12:00:00 10
87. E.14. Dominik Lamparski 19.06.2018 12:00:00 10
88. E.14. Roni Myczek 19.06.2018 12:00:00 10
89. E.14. Jacek Piasecki 19.06.2018 12:00:00 37
90. E.14. Szymon Sadowy 19.06.2018 12:00:00 35
91. E.14. Marcel Sasin 19.06.2018 12:00:00 35
92. E.14. Damian Sosiński 19.06.2018 12:00:00 35
93. E.14. Arkadiusz Towpik 19.06.2018 12:00:00 35
94. E.14. Michał Towpik 19.06.2018 12:00:00 35
95. M.12. Kacper Bak 19.06.2018 12:00:00 35
96. M.12. Jakub Bąkowski 19.06.2018 12:00:00 35
97. M.12. Kacper Furman 19.06.2018 12:00:00 35
98. M.12. Fabian Gryka 19.06.2018 12:00:00 35
99. M.12. Krzysztof Krystek 19.06.2018 12:00:00 35
100. M.12. Piotr Lewandowski 19.06.2018 12:00:00 37
101. M.12. Szymon Majorczak 19.06.2018 12:00:00 37
102. M.12. Michał Makucki 19.06.2018 12:00:00 37
103. M.12. Paweł Pawlik 19.06.2018 12:00:00 37
104. M.12. Krystian Poźniak 19.06.2018 12:00:00 37
105. M.12. Adrian Szeremet 19.06.2018 12:00:00 37
106. M.12. Patryk Szpiganowicz 19.06.2018 12:00:00 37
107. M.12. Adrian Wysoczański 19.06.2018 12:00:00 37
108. M.18. Szymon Majorczak 19.06.2018 08:00:00 10
109. R.21. Marta Bajraszewska 19.06.2018 08:00:00 35
110. R.21. Magda Bogucka 19.06.2018 08:00:00 37
111. R.21. Adam Jedliński 19.06.2018 08:00:00 37
112. R.21. Natalia Naskręt 19.06.2018 10:00:00 37
113. R.22. Marta Bajraszewska 19.06.2018 12:00:00 37
114 R.21. Aleksandra Busse 19.06.2018 10:00:00 37

Egzamin praktyczny
sesja letnia 2018

 Lp. Kwalifikacja Imię Nazwisko Data Zmiana Sala Czas
1. A.28. Adrian Adamczyk 26.06.2018 09:00:00 AULA
2. A.28. Wiktoria Bartkowiak 26.06.2018 09:00:00 AULA
3. A.28. Łukasz Cichoń 26.06.2018 09:00:00 AULA
4. A.28. Dawid Czarnecki 26.06.2018 09:00:00 AULA
5. A.28. Wiktoria Górska 26.06.2018 09:00:00 AULA
6. A.28. Jonasz Górzny 26.06.2018 09:00:00 AULA
7. A.28. Aleksandra Grundas 26.06.2018 09:00:00 AULA
8. A.28. Adrianna Hellak 26.06.2018 09:00:00 AULA
9. A.28. Weronika Klonowska 26.06.2018 09:00:00 AULA
10. A.28. Joanna Knap 26.06.2018 09:00:00 AULA
11. A.28. Alicja Kozak 26.06.2018 09:00:00 AULA
12. A.28. Tomasz Krajewski 26.06.2018 09:00:00 AULA
13. A.28. Joanna Kroszel 26.06.2018 09:00:00 AULA
14. A.28. Małgorzata Kubisiak 26.06.2018 09:00:00 AULA
15. A.28. Karol Kuczer 26.06.2018 09:00:00 AULA
16. A.28. Tomasz Kujanek 26.06.2018 09:00:00 AULA
17. A.28. Arkadiusz Lebowski 26.06.2018 09:00:00 AULA
18. A.28. Patryk Makuch 26.06.2018 09:00:00 AULA
19. A.28. Kacper Nowak 26.06.2018 09:00:00 AULA
20. A.28. Krystian Pukała 26.06.2018 09:00:00 AULA
21. A.28. Patryk Szczepański 26.06.2018 09:00:00 AULA
22. A.28. Szymon Szybisty 26.06.2018 09:00:00 AULA
23. A.28. Damian Werner 26.06.2018 09:00:00 AULA
24. A.28. Jakub Zabiszak 26.06.2018 09:00:00 AULA
25. A.28. Damian Błoch 26.06.2018 09:00:00 AULA
26. B.33. Bartosz Bołtrukiewicz 26.06.2018 13:00:00 AULA
27. B.33. Bartosz Bukała 26.06.2018 13:00:00 AULA
28. B.33. Paula Cury 26.06.2018 13:00:00 AULA
29. B.33. Agata Czemko 26.06.2018 13:00:00 AULA
30. B.33. Adrian Dziura 26.06.2018 13:00:00 AULA
31. B.33. Artur Jagła 26.06.2018 13:00:00 AULA
32. B.33. Martyna Kita 26.06.2018 13:00:00 AULA
33. B.33. Mateusz Kobuszewski 26.06.2018 13:00:00 AULA
34. B.33. Mateusz Kosidło 26.06.2018 13:00:00 AULA
35. B.33. Paweł Kostrzewa 26.06.2018 13:00:00 AULA
36. B.33. Maciej Lechowicz 26.06.2018 13:00:00 AULA
37. B.33. Jakub Michalak 26.06.2018 13:00:00 AULA
38. B.33. Mateusz Michałek 26.06.2018 13:00:00 AULA
39. B.33. Paweł Sabat 26.06.2018 13:00:00 AULA
40. B.33. Arkadiusz Salczyński 26.06.2018 13:00:00 AULA
41. B.33. Wiktoria Szypa 26.06.2018 13:00:00 AULA
42. B.33. Szymon Wróblewski 26.06.2018 13:00:00 AULA
43. B.33. Szymon Wykurz 26.06.2018 13:00:00 AULA
44. B.33. Oskar Ziółkowski 26.06.2018 13:00:00 AULA
45. B.33. Mateusz Zwoliński 26.06.2018 13:00:00 AULA
46. E.12. Szymon Bola 29.06.2018 12:00:00 37
47. E.12. Żaneta Boroń 28.06.2018 16:00:00 37
48. E.12. Michał Brzuszek 28.06.2018 12:00:00 37
49. E.12. Paweł Chorążewski 29.06.2018 08:00:00 37
50. E.12. Radosław Cierpicki 29.06.2018 08:00:00 37
51. E.12. Joanna Dymna 28.06.2018 12:00:00 37
52. E.12. Krystian Garbowski 28.06.2018 08:00:00 37
53. E.12. Kacper Gryzan 28.06.2018 08:00:00 37
54. E.12. Dawid Kaczmarek 29.06.2018 12:00:00 37
55. E.12. Bartosz Kędzia 28.06.2018 12:00:00 37
56. E.12. Adrian Kopcza 28.06.2018 16:00:00 37 30 min
57. E.12. Patryk Ładny 28.06.2018 08:00:00 37
58. E.12. Damian Martynów 28.06.2018 08:00:00 37
59. E.12. Sebastian Pakula 28.06.2018 16:00:00 37
60. E.12. Jakub Pawełczak 29.06.2018 08:00:00 37
61. E.12. Jakub Pawlisiak 28.06.2018 12:00:00 37
62. E.12. Paweł Pyziak 28.06.2018 16:00:00 37
63. E.12. Przemysław Runowski 29.06.2018 08:00:00 37
64. E.12. Wiktoria Świerblewska 29.06.2018 12:00:00 37
65. E.12. Roksana Torbińska 29.06.2018 12:00:00 37
66. E.13. Jakub Czapliński 28.06.2018 08:00:00 10
67. E.13. Paweł Czuba 28.06.2018 08:00:00 10
68. E.13. Szymon Ilnicki 28.06.2018 08:00:00 10 30 min
69. E.13. Dariusz Klimczak 28.06.2018 08:00:00 10
70. E.13. Szymon Krysztopolski 28.06.2018 12:00:00 10
71. E.13. Mateusz Lachowicz 28.06.2018 12:00:00 10 30 min
72. E.13. Paulina Lubkowska 28.06.2018 12:00:00 10
73. E.13. Jakub Ładny 28.06.2018 12:00:00 10
74. E.13. Mateusz Mądry 28.06.2018 16:00:00 10
75. E.13. Paweł Nieruszewski 28.06.2018 16:00:00 10
76. E.13. Krystian Nowak 28.06.2018 16:00:00 10
77. E.13. Mikołaj Nowak 28.06.2018 16:00:00 10
78. E.13. Jakub Policha 29.06.2018 08:00:00 10
79. E.13. Paweł Pora 29.06.2018 08:00:00 10
80. E.13. Jakub Rojewski 29.06.2018 08:00:00 10
81. E.13. Paweł Wyrwa 29.06.2018 08:00:00 10
82. E.13. Bartosz Ziętek 29.06.2018 12:00:00 10
83. E.14. Hubert Cejba 27.06.2018 08:00:00 35
84. E.14. Adam Draczan 27.06.2018 08:00:00 35
85. E.14. Wiktor Gregorczyk 27.06.2018 08:00:00 35
86. E.14. Szymon Jesionek 27.06.2018 08:00:00 35
87. E.14. Bartosz Korzeniowski 27.06.2018 08:00:00 35
88. E.14. Dominik Lamparski 27.06.2018 08:00:00 35
89. E.14. Roni Myczek 27.06.2018 08:00:00 35
90. E.14. Szymon Sadowy 27.06.2018 08:00:00 35
91. E.14. Marcel Sasin 27.06.2018 08:00:00 35
92. E.14. Damian Sosiński 27.06.2018 08:00:00 35
93. E.14. Arkadiusz Towpik 27.06.2018 08:00:00 35
94. E.14. Michał Towpik 27.06.2018 08:00:00 35
95. M.12. Kacper Bak 03.07.2018 12:00:00 W1.
96. M.12. Jakub Bąkowski 03.07.2018 08:00:00 W1.
97. M.12. Kacper Furman 03.07.2018 08:00:00 W1.
98. M.12. Fabian Gryka 03.07.2018 08:00:00 W1.
99. M.12. Krzysztof Krystek 02.07.2018 16:00:00 W1.
100. M.12. Piotr Lewandowski 02.07.2018 16:00:00 W1.
101. M.12. Szymon Majorczak 02.07.2018 16:00:00 W1.
102. M.12. Michał Makucki 02.07.2018 12:00:00 W1.
103. M.12. Paweł Pawlik 02.07.2018 12:00:00 W1.
104. M.12. Krystian Poźniak 02.07.2018 12:00:00 W1.
105. M.12. Adrian Szeremet 02.07.2018 08:00:00 W1.
106. M.12. Patryk Szpiganowicz 02.07.2018 08:00:00 W1.
107. M.12. Adrian Wysoczański 02.07.2018 08:00:00 W1.
108. R.21. Marta Bajraszewska 26.06.2018 09:00:00 AULA
109. R.21. Magda Bogucka 26.06.2018 09:00:00 AULA
110. R.21. Natalia  Naskręt  26.06.2018 09:00:00 AULA
111. R.21. Aleksandra Busse 26.06.2018 09:00:00 AULA
112. R.22. Marta Bajraszewska 26.06.2018 13:00:00 AULA
113. R.22. Alicja Kubiciel 26.06.2018 13:00:00 AULA 30 min
114. R.22. Amanda Kita 26.06.2018 13:00:00 AULA
115. R.22. Adam Jedliński 26.06.2018 13:00:00 AULA

INFORMACJE O EGZAMINIE ZAWODOWYM
(linki do stron)

Wszystkie informacje dla zdających znajdziesz tutaj.

Informatory

Zawierają zagadnienia związane z wymaganiami egzaminacyjnymi w poszczególnych zawodach, przykłady zadań egzaminacyjnych i standardy wymagań egzaminacyjnych. Omówione są w nich także organizacja i przebieg egzaminu.

Informatory o egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie znajdziesz tutaj.

Deklaracja przystąpienia do egzaminu (uczeń/słuchacz/absolwent).

Informacja o sposobie dostosowania warunków lub form przeprowadzania egzaminu.

Aktualizacja nr.5 28-02-2018

UWAGA!!!

Egzaminy terminowe i poprawkowe oraz dla absolwentów w sesji „ czerwiec-lipiec 2018”

Obejmuje kwalifikacje dla egzaminu pisemnego wersja (E)* B-33, M-12, R-21, E-12, M-18, E-14, E-13, A-28, B-16, B-30, M-42, A-29, R-22

WAŻNE!!!!!!!!!!

Oraz wszyscy poprawkowicze z negatywnym wynikiem egzaminu teoretycznego i praktycznego wymienionych w sesji letniej z sesji styczeń -luty 2018

Egzaminy praktyczne

E-12, 28,29-06-2018
R-21, R-22 26-06-2018
B-33, 26-06-2018
M-12, 28,29-06-2018
A-28, A-29 26-06-2018
E-13, 28,29-06-2016
M-42,
26-06-2018
oraz poprawkowicze z sesji styczeń- luty 2018 po złożonej wcześniej deklaracji
A-29, R-22, M-42

Dalsze informacje śledzić na stronie internetowej szkoły/ zakładka/start/nowy egzamin, informacje w gablocie nowy egzamin zawodowy lub sekretariat szkoły.